Telefon
WhatsApp
Robotik

Robotik

Küresel hizmet sektörü, hızla değişen tüketici eğilimlerini ve yetersiz iş gücü sorunlarını, ticari kaygıları ve tedarik zinciri kesintileri gibi bir dizi dış etkeni yönetmeye devam ederken, bazıları çözüm olarak hizmet robotları gibi yeni ve son teknoloji arayışındadır.

Robot teknolojisinin iş dünyasında üretkenliği ve verimliliği artırmak için kullanılması yeni bir fikir değildir. Endüstriyel robotlar neredeyse 50 yıldır imalatta ve depolarda kullanılmakta olup günümüzde de kullanılmaktadır. Bununla birlikte, robotları özellikle hizmetle ilgili görevleri tamamlamada insan işçilerine yardımcı olmak veya müşterilerin mümkün olan en iyi deneyimi elde etmesine yardımcı olmak için kullanma fikri, yalnızca son on yılda uygulanan ilk hizmet robotları ile nispeten yenidir.

Yeniliklerine rağmen, hizmet robotları, müşterileri memnun etmenin ve karlılıklarını artırmanın yenilikçi yollarını arayan sağlık hizmetleri, konaklama, lojistik ve perakende sektörlerindeki hizmet odaklı şirketler için hızla işin önemli bir parçası haline geliyor.

Önceki
Elektrik Elektronik
Sonraki
Görsel Sistemler

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM